WSPIERAMY DOŚWIADCZENIEM

Bogate doświadczenie oraz lata obecności na rynku pozwalają nam współpracować z największymi i najlepszymi producentami tkanin z całego Świata. Dzięki temu kreujemy niepowtarzalne kolekcje Ridex. Magazyn Ridex to ogromna przestrzeń dla niezliczonych metrów tkanin. Zgodnie ze statystykami 96% naszej oferty dostępna jest od zaraz. Nasi partnerzy mogą zamawiać tkaniny już od 1m.

 

PARTNER NA LATA

Poszerzamy stale kolekcję Ridex o wzory i kolory wpisujące się w Światowe trendy. Gwarantujemy Państwi dostępność wszystkich tkanin przez minimum 3 lata. Szanujemy również ponadeczasową klasykę dlatego część wzorów mamy w ciągłej sprzedaży, niektóre nawet od 27 lat!

 

ESTETYKA PO PIERWSZE

Pragniemy jak najwierniej przedstawić nasze tkaniny, dlatego też wszystkie kolekcje prezentujemy w praktycznych i estetycznych próbnikach i katalogach. Każdy z nich zawiera duży kawałek tkaniny, która najlepiej ukazuje właściwości materiału. Aby nowości szybko do Państwa trafiały wzorniki najnowszych kolekcji mamy zawsze w magazynie.

 

KREACJA, PREZENTACJA, MOŻLIWOŚCI

Na atrakcyjność naszej oferty składają się nie tylko materiały najwyższej jakości, ale także specjalny program lojalnościowy. Dzięki niemu tkaniny z całej kolekcji RIDEX dostępne są w jeszcze korzystniejszych cenach! Sprawna obsługa oraz szybka realizacja zamówień sprawiają, że dostawa materiałów nie zajmuje więcej niże 72 godziny.

 

DOBRY STYL I NAJNOWSZE TRENDY

Wysmakowane wnętrza, dobry styl i najnowsze trendy to dla nas motto i pasja, które od 25 lat kierują naszymi działaniami. Mamy kompetencję, które pozwalaja nam służyć merytoryczną pomocą z zakresu dekoracji okien oraz stylowych przestrzeni. Wiemy jak ważne jest pokazanie tkaniny w projekcie. Dlatego też udostępniamy Państwu tekstury wszystkich tkanin z kolekcji Ridex, niezbędnych przy tworzeniu wizualizacji oraz chętnie dzielimy się materiałami potrzebnymi do PR.