Hurtownia

Bogate doświadczenie oraz lata obecności na rynku pozwalają nam współpracować z największymi i najlepszymi producentami tkanin z całego świata. Dzięki temu kreujemy niepowtarzalne kolekcje Ridex. Nasi partnerzy mogą zamawiać tkaniny już od 1m.

Magazyny

Magazyn Ridex to ogromna przestrzeń dla niezliczonych metrów tkanin. Zgodnie ze statystykami 96% naszej oferty dostępna jest od zaraz.

GWARANCJA DOSTĘPNOŚCI KOLEKCJI PRZEZ MINIMUM 3 LATA

Poszerzamy stale kolekcję Ridex o wzory i kolory wpisujące się w światowe trendy. Gwarantujemy Państwu dostępność wszystkich tkanin przez minimum 3 lata. Szanujemy również ponadczasową klasykę dlatego część wzorów mamy w ciągłej sprzedaży – niektóre nawet od 27 lat!

Dostawa w 72h

Każde zamówienie traktujemy priorytetowo. Wiemy jak ważny jest czas dlatego szanujemy go dla Państwa. Sprawna obsługa oraz szybka realizacja zamówień sprawiają, że dostawa materiałów nie zajmuje więcej niż 72 godziny.

PRÓBNIKI TKANIN

Pragniemy jak najwierniej przedstawić nasze tkaniny, dlatego tez wszystkie kolekcje prezentujemy w praktycznych i estetycznych próbnikach i katalogach. Każdy z nich zawiera duży kawałek tkaniny, która najlepiej ukazuje właściwości materiału. Aby nowości szybko do Państwa „trafiały” wzorniki najnowszych kolekcji mamy zawsze w magazynie.

DEKORACJE EKSPOZYCYJNE W SALONACH PARTNERSKICH

Wiemy, że uszyte dekoracje zaprezentowane na oknach oraz pokazowo obite meble najbardziej inspirują Waszych klientów. Dlatego chętnie pomagamy w tworzeniu ekspozycji w Państwa salonie. Służymy radą w doborze tkanin, doświadczeniem oraz rabatami.

Korzystny program lojalnościowy

Na atrakcyjność naszej oferty składają się nie tylko materiały najwyższej jakości, ale także specjalny program lojalnościowy. Dzięki niemu tkaniny z całej kolekcji RIDEX dostępne są w jeszcze korzystniejszych cenach!

ZESPÓŁ HANDLOWY

Codziennie przemierzamy tysiące kilometrów by być bliżej Was. Zespół 10 wykwalifikowanych handlowców z chęcią odwiedzi Państwa, doradzi przy wyborze tkanin oraz zaprezentuje kolekcje. By sprawnie Państwa obsługiwać, w biurze nad realizacją zamówień czuwają również opiekunowie regionu.

Dostępne materiały potrzebne do wizualizacji

Wiemy jak ważne jest pokazanie tkaniny w projekcie. Dlatego też udostępniamy Państwu tekstury wszystkich tkanin z kolekcji Ridex, niezbędnych przy tworzeniu wizualizacji.

Pomoc z zakresu dekoracji okna oraz wnętrza

Wysmakowane wnętrza, dobry styl i najnowsze trendy – to dla nas motto i pasja, które od 25 lat kierują naszymi działaniami. Mamy kompetencje, które pozwalają nam służyć merytoryczną pomocą z zakresu dekoracji okien oraz stylowych przestrzeni.