Strona Główna

PARTNER NA LATA

Poszerzamy stale kolekcję Ridex o wzory i kolory wpisujące się w Światowe trendy. Gwarantujemy Państwi dostępność wszystkich tkanin przez minimum 3 lata. Szanujemy również ponadeczasową klasykę dlatego część wzorów mamy w ciągłej sprzedaży, niektóre nawet od 27 lat!

KREACJA, PREZENTACJA, MOŻLIWOŚCI

Na atrakcyjność naszej oferty składają się nie tylko materiały najwyższej jakości, ale także specjalny program lojalnościowy. Dzięki niemu tkaniny z całej kolekcji RIDEX dostępne są w jeszcze korzystniejszych cenach!
Sprawna obsługa oraz szybka realizacja zamówień sprawiają, że dostawa materiałów nie zajmuje więcej niże 72 godziny

WSPIERAMY DOŚWIADCZENIEM

Bogate doświadczenie oraz lata obecności na rynku pozwalają nam współpracować z największymi i najlepszymi producentami tkanin z całego Świata. Dzięki temu kreujemy niepowtarzalne kolekcje Ridex. Magazyn Ridex to ogromna przestrzeń dla niezliczonych metrów tkanin. Zgodnie ze statystykami 96% naszej oferty dostępna jest od zaraz. 
Nasi partnerzy mogą zamawiać tkaniny już od 1m

ESTETYKA PO PIERWSZE

Pragniemy jak najwierniej przedstawić nasze tkaniny, dlatego też wszystkie kolekcje prezentujemy w praktycznych i estetycznych próbnikach i katalogach. Każdy z nich zawiera duży kawałek tkaniny, która najlepiej ukazuje właściwości materiału. Aby nowości szybko do Państwa trafiały wzorniki najnowszych kolekcji mamy zawsze w magazynie.

DOBRY STYL I NAJNOWSZE TRENDY

Wysmakowane wnętrza, dobry styl i najnowsze trendy to dla nas motto i pasja, które od 25 lat kierują naszymi działaniami. Mamy kompetencję, które pozwalaja nam służyć merytoryczną pomocą z zakresu dekoracji okien oraz stylowych przestrzeni. Wiemy jak ważne jest pokazanie tkaniny w projekcie. Dlatego też udostępniamy Państwu tekstury wszystkich tkanin z kolekcji Ridex, niezbędnych przy tworzeniu wizualizacji oraz chętnie dzielimy się materiałami potrzebnymi do PR.