Ciągle prężnie się rozwijamy, zmieniamy wizerunek naszej strony internetowej oraz debiutujemy na Arena Design w Poznaniu
2018
Pojawiamy się na największych i najważniejszych targach tekstylnych na świecie. HEIMTEXTIL to dla nas otwarcie na nowe możliwości oraz kierunki rozwoju.
2017
Świętujemy 25-lecie. Mamy stale powiększający się zaangażowany zespół, miliony metrów tkanin, setki projektów i ogrom zrealizowanych planów.
2016
Pod swoje skrzydła przyjmujemy kolejną znaną i cenioną markę tkanin niepalnych - Fabricology.
2015
Ridex stawia na nowe technologie. Zmianie ulega również logo firmy, które zyskuje bardziej nowoczesny charakter. Hasłem przewodnim stają się „tkaniny dla wnętrz".
2014
Kolejne lata owocują w nowe trendy i wzory. Do naszej oferty wprowadzamy tkaniny tapicerskie. Zmienia się także skład zarządzający - strefy firmy przejmuje następne pokolenie.
2012
Światowe marki powierzają nam sygnowanie brandu w Polsce. Do oferty wprowadzamy kolekcje tkanin znaczących partnerów z Wielkiej Brytanii, USA oraz Hiszpanii.
2009
Rozbudowujemy poznańską siedzibę firmy. W powstałej przestrzeni aranżujemy magazyn, w którym obecnie składujemy blisko 300 000m. tkanin.
2008
Ridex zaczyna wyposażać wnętrza hoteli. Do asortymentu wprowadzamy specjalistyczne tkaniny najwyższej jakości, z niezbędnymi atestami antyogniowymi.
2005
Po raz pierwszy prezentujemy swoją ofertę na targach Home Decor. Niekwestionowanym hitem sprzedaży okazuje się proponowana przez nas jedwabna tkanina Shiva.
2000
Przebudowujemy firmę. Dzięki temu wizyty w naszym salonie są jeszcze bardziej komfortowe dla klientów, a niepowtarzalne kolekcje firan i zasłon lepiej eksponowane.
1999
Barbara Czarnowska zakłada Ridex. Zarządzanie firmą po dziś dzień stanowi spełnienie jej pasji do piękna i tkanin najwyższej jakości.
1991