Poznaj nas

Z PASJI DO PIĘKNA

Znacie to uczucie kiedy ruszacie w wyprawę w nieznane? Czujesz dreszczyk emocji, niepewności, ale i nadziei, że wszystko się uda?

Tak było właśnie w 1991 roku kiedy to Barbara Czarnowska wsiadła do FIATA 126P i pojechała 1500 km, prosto do Francji. Kupiła wtedy pierwszy wałek tkaniny, woalu. I tak właśnie zaczęła się nowa wielka przygoda i pasja życia: firma RIDEX, od francuskiego słowa „Rideau” , które oznacza „firanka”.

Miejsce naszej firmy na rynku polskiem i światowym kształtujemy codzienną pracą nieprzerwanie od 1991 roku. To już 30 lat. Od pierwszego dnia do dziś firmę RIDEX wyróżnia wyjątkowe podejście do piękna oraz wysokiej jakości tkanin. Pierwszy salon otworzył swe drzwi dla ludzi, którzy tak samo jak my kochają tą miękkość i szlachetność dekoracji okiennych już 1992 roku, w Poznaniu, rodzinnym mieście rodziny Czarnowskich.

Wiele można by pisać co się zmieniło w tym czasie na świecie, w Polsce ale i samej firmie RIDEX. Jedno pozostaje niezmienne i pewne: nasza miłość do pięknych tkanin.

COLOUR ATELIER

RIDEX DZIŚ

Co roku każda kolekcja tworzona jest nieoderwanie z trendami panującymi na rynku. Niepowtarzalne barwy często tworzone są specjalnie na zamówienie RIDEX. Zainspiruj się i skomponuj niepowtarzalną kolorystykę swojego wnętrza.